Örnek Mağazayı İnceleyin

Buraya Bakınız

Buraya Bakınız
Yönetici
magaza_reklami.jpg


Mağazanız Hakkında Detaylı Açıklama Yapın.​


Günümüz şartlarında, toplumun alışveriş ihtiyaçlarını karşılayan gıdadan giyime, küçük ya da büyük ölçekli mağazalar kayıt oluşturabilir. Bölgenizde, öne çıkmak veya dikkat çekmek açısından, mağaza kaydınızın olması oldukça önemlidir. Firma rehberine hangi türde mağazalar kayıt oluşturabilir?

Giyim mağazası, hazır giyim, kıyafet endüstrisi ve tekstil endüstrisi ürünleri satan herhangi bir dükkandır. Giyim dükkanları, Türkiye'de en talepli mağaza türlerinden biridir. AVM'ler, küçük alışveriş merkezi, esnaf, her köy ve kasabalarda yaygındır. Pahalı veya tasarımcı kıyafetler satan küçük bir mağazaya butik denir. Okul üniforması veya açık hava sporları gibi dar bir pazar için kıyafet satan mağazaya "outfitter" denebilir.

Küçük Alışveriş Merkezleri​


Küçük alışveriş merkezi, küçük ve açık havalı alışveriş merkezi türüdür. Küçük alışveriş merkezleri tipik olarak bir birim olarak geliştirilir ve önünde büyük otoparklar bulunur. Küçük alışveriş merkezleri bakkal, kuaför, kuru temizleme, self servis çamaşırhane, küçük restoranlar, indirim marketi, tuhafiye dükkanı, kitapçılık, genel mağaza, oyuncak mağazası, giyim mağazası, yapı market, mücevher mağazası, evcil hayvan mağazası, yardım mağazası, tüketici elektroniği dükkanı içerebilir.

Not: Türkiye geneli, tüm işletmeler forum tarafından desteklenmektedir.
 
Mağaza
ABC GİYİM MAĞAZASI
Adres
Bağdat Caddesi, Kadıköy/İstanbul
Telefon
0 850 304 4 033
Mobil
0 850 304 4 033
Web Site:
https://www.burayabakiniz.net/
Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
291
Mesajlar
304
Kullanıcılar
69
Son üye
Ticaret.net.tr
Üst