Örnek Mağazayı İncele

Buraya Bakınız

Buraya Bakınız
Yönetici
magaza_reklami.jpg


Mağazanız Hakkında Detaylı Açıklama Yapın.​

Günümüz de, toplumun alışveriş ihtiyacını karşılayan, en iyi küçük ya da büyük tüm mağazalar, yeni mağaza kaydı oluşturabilir. Bölgeniz de, öne çıkmak veya dikkat çekmek için, bir mağaza kaydı olması oldukça önemlidir.

Hangi tür mağaza, bir kayıt oluştuyor?​


Giyim mağazası, hazır giyim, kıyafet ve tekstil endüstrisi ürünü satan herhangi bir dükkan, butik ya da mağaza ücretsiz kayıt oluşturabilir. Giyim dükkanı, Türkiye'de en talep gören mağaza türünden biridir. AVM, küçük alışveriş merkezi esnaf, her köy ve kasaba da yaygındır. Pahalı veya tasarım kıyafeti satan, küçük bir mağazaya da butik denir. Okul üniforması veya açık hava sporu gibi dar bir pazar için kıyafet satan mağazaya "outfitter" denebilir.

Küçük Alışveriş Yapılan Yerler​

Küçük alışveriş merkezi, küçük ve açık hava alışveriş merkezi türüdür. Küçük alışveriş merkezi, tipik bir birim olarak geliştirilir ve önünde büyük otopark bulunur. Küçük alışveriş merkezi bakkal, kuaför, kuru temizleme, self servis çamaşırhane, küçük restoran, market, tuhafiye dükkanı, kitapçı, oyuncak, giyim, yapı market, mücevher, evcil hayvan ve tüketici elektroniği dükkanı içerebilir.

Not: Türkiye de, tüm mağaza ve iş işyeri, forum tarafından desteklenir.
 
Mağaza
ABC GİYİM MAĞAZASI
Adres
Bağdat Caddesi, Kadıköy/İstanbul
Telefon
0 850 304 4 033
Mobil
0 850 304 4 033
Web Site
https://www.burayabakiniz.net/
Son düzenleme:

Türkiye'de, Gelişim ve Değişime Hazır Mısınız?

Bugünün ülke şartlarında birçok konu hızlı bir şekilde değişim içine girdi. Bu değişim, birçok işletme açısından zorlu bir süreç olacaktır. Bu sürece hazır mısınız?

Forum istatistikleri

Konu
334
Mesaj
349
Üyeler
76
Son üye
07pixel
Üst