Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Maltepe Perdeci My Stil Home

Celoxy

Üye
Katılım
27 Aralık 2022
Mesajlar
64
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Konum
İstanbul
"My Stil Home", İstanbul'da bulunan Türkiye'nin lider perde ve dekorasyon şirketidir. Kaliteli ve güvenli perde seçenekleri sunmak amacıyla kurulan şirket, ev, ofis, şirket ve fabrika gibi farklı mekanların ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Stor perdeler, Zebra perdeler, Dikey perdeler, Jaluzi perdeler, Plicel perdeler, Zip perde ve pergüle sistemleri, Tül perdeler, Fon perdeler, Sahne perdeleri, Motorlu perdeler ve döşemelikler gibi birçok ürün seçeneği sunan My Stil Home, müşterilerine en uygun seçeneği bulma konusunda yardımcı olur.

My Stil Home, güven, kalite, ekonomiklik, hız ve profesyonellik gibi özellikleri ile farkını ortaya koyar. Bu özellikler sayesinde müşterilerin memnuniyetini garanti altına alır ve kaliteli hizmet sunmak için çalışır. Her proje için profesyonel tasarım ekibi tarafından özel çözümler sunulur ve müşterilerin ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanır.

Perde satın alırken dikkat edilmesi gereken 5 kural şunlardır:
1. Işık kontrolü: Hangi odada perde kullanılacaksa, oradaki ışığın yoğunluğu ve güneş ışığının etkileri göz önünde bulundurularak perde seçimi yapılmalıdır.
2. Renk ve desen: Perde seçimi, odaya ve mobilyalara uygun renk ve desenlerden yapılmalıdır.
3. Boyut: Perde, pencerenin boyutlarına uygun olarak seçilmelidir.
4. Malzeme kalitesi: Kaliteli malzemelerin kullanıldığı perdeler, daha uzun süre kullanılabilir ve daha estetik görünür.
5. Montaj: Perdenin doğru bir şekilde monte edilmesi, görüntü ve işlevsellik açısından önemlidir.

My Stil Home Maltepe Perdeci olarak hizmet veren, evlerinizi ve ofislerinizi daha da güzelleştirmeyi hedefleyen dekorasyon tutkunları için ideal bir seçenektir. Hedef müşteri kitlesine hitap eden birçok perde modeli ile müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun olanı seçmelerine yardımcı olunur. Güvenli, ekonomik ve kaliteli hizmet sunma misyonuyla çalışan My Stil Home, size en iyi perde seçeneğini sunar.

My Stil Home'dan hizmet almak için hemen arayın.
Telefon: 0 (216) 3118964
Telefon: 0 (553) 3042886
 
Üst