Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

London Sosyal Medya Yönetimi

Celoxy

Üye
Katılım
27 Aralık 2022
Mesajlar
64
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Konum
İstanbul
Günümüzde gencinden yaşlısına hemen hemen herkes akıllı cihazları ve dolayısıyla sosyal medya uygulamalarını kullanıyor. Bunun farkında olan markalar, varlıklarının çoğunu çevrimiçi ortama taşıyor. Günümüz şartları düşünüldüğünde sosyal medya uygulamaları televizyonlardan çok daha fazla ilgi görmektedir. Ancak sosyal medyadaki reklamlar çok daha az maliyetle istenilen kitleye ulaşmaktadır. Bu nedenle son zamanlarda irili ufaklı tüm şirketler sosyal medya yönetimi konusunda uzmanlaşmış kişi ve markalarla çalışmaktadır. Uzman ekibimiz bu alanda siz değerli müşterilerimizi zirveye taşımak için çalışmaktadır. Sosyal medya uygulamalarında reklam vermek çok daha az maliyetlidir. Ayrıca doğru dijital reklam ajansı ile çalıştığınızda ulaşmak istediğiniz kitleye ulaşmanız son derece mümkündür. İşte bu noktada devreye giren London markamız siz değerli müşterilerimizin ulaşmak istediği hedef kitleye hızlı bir şekilde ulaşmayı hedeflemektedir.

London Sosyal Medya Yönetimi​

Hazırladığımız ve paylaştığımız gönderiler aracılığıyla elde edilen bilgiler, hedef kitleniz hakkında bilgi sağlar. Bu bilgilerin doğru kullanımı sayesinde markanız hem doğru olacak hem de daha geniş kitlelere ulaşacaktır. Siz değerli müşterilerimizin markalarını zirveye taşımak için özel analizler yapılmaktadır. Post tasarımından paylaşımına kadar tüm adımlar tarafımızca uygulanmaktadır. Paylaşım planları aylık olarak yapılır. Bu planlar sayesinde zaman kazandıracak olan markanız düzenli olarak büyümeye başlayacaktır. Alanınızdaki diğer markalar veya kişiler de analiz edilir. Bu analizler sonucunda elde edilen bilgiler markanızın büyümesi için kullanılır. Tüm bu işlemler firmamız tarafından sizlere sunulan sosyal medya danışmanlığı hizmeti içerisinde yer almaktadır.

Satın aldığınız tüm paketleri revize etme hakkınız bulunmaktadır.

Ayrıca sosyal medyanın en çok beğendiği 'özgünlük' kriteri de London yani profesyoneller tarafından sağlanmaktadır. Markamız siz değerli müşterilerimize çok değer vermektedir. Bu nedenle sitede bir adet Whatsapp hattı bulunmaktadır. Bize bu hat üzerinden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız sorunları veya aklınıza takılan soruları bu hat üzerinden bize iletebilirsiniz. Sizi zirveye taşımak için bekleyen çalışma arkadaşlarımız hemen dönüş yapacaklardır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer Konular

P
Cevaplar
0
Görüntüleme
15
Porsuk53
P
Üst