Knight Son Güncelleme Neler Getirdi?

resthit

Yeni Üye
Knight online bir oyun. Aynı zamanda hiç durmadan gelişime açık olması gibi bir özelliği de var. Bundan dolayı güncellemeler çok sık bir biçimde yapılmakta. Bu sayede değişik birçok opsiyonun kullanımı hemen yapılabilir. Oyuna giriş için son yıllarda ko cüce serverının tercih edilmesi büyük bir avantaj demek.
Son Güncelleme Ayrıntıları Neler?
  • Gerçekleştirilen bakım ve yapılan güncellemenin sonrasında artık Trade adı verilen işlemlere bir bekleme süresi eklendi. Bu da 5 saniye olarak karşımıza çıkmakta.
  • Bunun yanı sıra yine trade alanının penceresi, ara yüzü de güncellenmiş oldu.
  • Böylelikle oyuncuların büyük bir avantaj elde etmesi de sağlandı.
  • Oyuna ko cüce ile bağlanana kişiler, tüm kişiler verilen 1 güne mahsus olan etkinlik sembolünden hemen faydalanabilirler.
  • Son derece dikkat çekici bir değişiklik olarak alış ve satış sırasında koyulmuş olan Noah limitleri güncellendi.
  • Buna göre satış pazarı üzerinden bir eşya için 2 milyar, alış için ise 2 milyar 100 milyon gibi bir rakam koyuldu.
Daha önceden giriş sonrasında hemen dikkat çeken birtakım başarı hatalarının giderilmesi de dikkatlerden kaçmadı. Leia, Amelia olarak bilinen NPC'ler ise oyun içinden kaldırıldı. Böylelikle mevcut kısım üzerinden yapılması gereken görevlere de bir son verildi. Tüm bu değişikliklerin ardından oyundaki heyecan kat sayısı daha fazla oldu.
 

Türkiye'de, Gelişim ve Değişime Hazır Mısınız?

Bugünün ülke şartlarında birçok konu hızlı bir şekilde değişim içine girdi. Bu değişim, birçok işletme açısından zorlu bir süreç olacaktır. Bu sürece hazır mısınız?

Forum istatistikleri

Konu
334
Mesaj
349
Üyeler
76
Son üye
07pixel
Üst