Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kamu Çalışanlarına Dair Bültenler

resthit

Yeni Üye
Katılım
22 Ağustos 2019
Mesajlar
13
Tepkime puanı
2
Puanları
3
Konum
Turkey
Son dakika gelişmelerden, bilgi edinmek isteyen çalışanlara, birçok haber sitesi eşlik ediyor. Ancak, direkt olarak taşeron ya da MEB personellerine ilişkin, bülten sunanlar talep görmektedir. Meb personel haberlerine, kısa sürede göz atmak isteyenler, bu yönde seçim yaparak avantaj sağlar.

Mesela: Meb bağlantılı olanlar için yeni yasalara ifade edilebilir veya genelgeler ile hizmetler ve maaşlara dair açıklamalara yer verilir. Kısacası, çalışanları yakından ilgilendiren pek çok konu, göz önünde bulundurulur. Örnek vermek gerekirse Ajanskamu.net, bu alanda çalışma gösteren haber siteleri arasında boy göstermektedir. Son dakika haberlerine, anında göz atar ve bilgi sahibi olursunuz.

Kamu Personelini İlgilendiren Haberler


Kamudan haber bekleyenlere, yine siteler eşlik edecektir. Üstelik mobil sürümlere sahip olan sitelere göz atmak çok kolaydır. Kısa sürede, mobil sürümden yayınlanan haberler, dikkate alınabilir. Mesela, kamu çalışanlarına ilişkin, yasa tasarıları ve alınan kararlar incelenebilir. Bu detaylar: Yetkili merci ve bakanlıklar üzerinden ifade edilir. Açıklamaların, odak noktası sergilenir ve manşetler ile merak uyandırır.

İlk etapta, haber başlıkları göz önünde bulundurulur.

Çalışanlar, başlık üzerinden tercihte bulunur ve haberin devamına göz atmak isterler. Mesela, kamu çalışanlarına ya da Meb personellerine ilişkin, ayrı manşetlerle gönderme yapılır. Yetkili isimlerin, açıklamalarına öncelik verilir. Çünkü, haber kaynağı vatandaşlar tarafından anında dikkate alınır. Beraberinde gelen açıklamalar ise bilgi sahibi olmanızı sağlar.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst