İstanbul Giviu İş Elbiseleri

Giviu ürünlerini, iş kıyafetleri arasına ekleyin ve gün boyunca çalışanların rahat etmesini sağlayın. Her iş koluna uygun üretim yapan, marka ile önce kalite ve rahatlığı deneyin. En zor koşullara, dayanıklı ürünlerde %100 kalite sunuyor. Aşınmaya maruz kalan, sektörler için özel tasarlanan iş elbiseleri, süper rahat ve %100 ateşe dayanıklı pamuktan üretilmiştir.

İstanbul Giviu İş Elbiseleri

Klasik detaylar, personelin verimli çalışılmasını sağlar. Ek, işlevsellik için telefonu veya küçük aletleri, iş elbisesinde bulunan işlevsel ceplerde saklayabilirsiniz. Pratik, fonksiyonel ve rahat kıyafetler mi arıyorsunuz? O zaman, Giviu ile doğru yerdesiniz. İş kıyafetleri, sıkıcı ya da kasvetli olmak zorunda değildir. Aynı zamanda, şık ve rahat olmalı, kişiye özel tasarlanmalıdır. Giviu, firmanızın logosunu baskı ve nakış özelliği ile en kaliteli şekilde iş elbiselerine ekliyoruz.

Web Site: https://www.giviu.com.tr/
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye'de, Gelişim ve Değişime Hazır Mısınız?

Bugünün ülke şartlarında birçok konu hızlı bir şekilde değişim içine girdi. Bu değişim, birçok işletme açısından zorlu bir süreç olacaktır. Bu sürece hazır mısınız?

Forum istatistikleri

Konu
334
Mesaj
349
Üyeler
76
Son üye
07pixel
Üst