İşletmenizi, Etkin Biçimde Tanıtabiliyor Musunuz?

 • Evet.

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Hayır.

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Fikrim Yok.

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Destek Alıyorum.

  Kullanılan: 0 0.0%

 • Kullanılan toplam oy
  1

Buraya Bakınız

Buraya Bakınız
Yönetici
isletme_anketi.jpg


Birçok işletme İnternet kullanımının artışı ile birlikte internet ağlarında varlığını göstermek için reklam veya pazarlama çalışmaları yapmak istiyor. Bu konuda, internet ağlarının gerçek ötesi bir kavram olduğunu bilmeyen işletmeler İnternet'ten faydalanamıyorlar. Bunun iki önemli nedeni var. Birinci nedeni (ben her şeyi biliyorum) diyen deneyimsiz kişilere başvurmasından kaynaklanmaktadır. İkinci nedeni ise İnternetin sahipsiz ortam olduğunu düşünerek, kural dışında zamansız ve plansız çalışmalar yapmasından kaynaklanmaktadır. İşletme ya da İnternet sitesi tanıtımlarında bilinçli ve deneyimli kişi bulmanız büyük ölçüde zaman kazandırır. Zamansız, kritersiz, kavramsız ve plansız çalışmalardan kaçının.

Forum, iş dünyasının genelini desteklemek üzere hazırlandı.​


Sanayi ve ticaret konusunda hazırlanan forumdan yararlanabilir veya destek alabilirsiniz. Siteye ücretsiz üye olduktan sonra yönetim ile iletişim kurmanız yeterlidir. Yöneticiye BURADAN özel mesaj yazabilirsiniz. Türkiye'de sadece işletmelere değil, reklam ve pazarlama ajansları, yazarlar, internet sitesi ya da e ticaret sitesi sahipleri, web site tasarımcı ve Seo ajanslarına kadar herkese büyük ölçüde destek olmayı planlıyoruz. Türkiye ekonomisinde sağlıklı düzen elde edemeyen kavram sektörlerdir. İşinizi, işletmenizi ya da web sitenizi geliştirme aşamalarında iş geliştirme desteklerimizden yararlanın.

Hızına Yetişilmeyen Değişim ve Gelişimler​


İnsan yaşamında aklınıza gelebilecek her şeyin hızlı değişim göstererek geliştiğini unutmayın. Bu değişimleri göz önünde bulundurarak uzun vadeli bir planın yapılması gerekir. Siz bugün birşeyi düşünürken ve düşündüğünü henüz uygulamaya koymadan bir değişiklik yaşamanız mümkündür. Siz değerli okuyucularımıza bu konuda güzel bir örnek vermek isteriz. Mesela; Bu forum alt yapısı ile birlikte 12 yılda hazırlandı. Burada site altyapısından bahsetmiyoruz. Sadece iş geliştirme planından söz ediyoruz. Bu yüzden, işinize plan yapmadan internet projesi hazırlamayı düşünmeyin.

İş yeri açmak, web sitesi kurmak veya işinizi İnternet'e taşımak sözde çok kolaydır. Fakat, bunları gerçeğe dönüştürmek ve geliştirmek devasa boyutta bir kavramdır. Bu açıdan bakıldığında devasa boyuttaki internet ağını tek başınıza yenmeniz mümkün değildir. Bunu asla unutmayın.
 
Son düzenleme:

Türkiye'de, Gelişim ve Değişime Hazır Mısınız?

Bugünün ülke şartlarında birçok konu hızlı bir şekilde değişim içine girdi. Bu değişim, birçok işletme açısından zorlu bir süreç olacaktır. Bu sürece hazır mısınız?

Forum istatistikleri

Konu
349
Mesaj
364
Üyeler
76
Son üye
07pixel
Üst