İşletmenizin Tanıtımını Yapabiliyor Musunuz?

İşletmenizi, Etkin Biçimde Tanıtabiliyor Musunuz?

 • Evet.

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Hayır.

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Fikrim Yok.

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Destek Alıyorum.

  Kullanılan: 0 0.0%

 • Kullanılan toplam oy
  1

Buraya Bakınız

Buraya Bakınız
Yönetici
isletme_anketi.jpg


Birçok işletme, İnternet kullanımının artışı ile birlikte, internet ağlarında varlığını göstermek için reklam veya pazarlama çalışmaları yapmak istiyor. Bu konuda, internet ağlarının gerçek ötesi bir kavram olduğunu bilmeyen işletmeler, İnternet'ten faydalanamıyorlar. Bunun, iki önemli nedeni var. Birinci nedeni, (ben her şeyi biliyorum) diyen, deneyimsiz kişilere başvurmasından kaynaklanmaktadır. İkinci nedeni ise; İnternetin, sahipsiz ortam olduğunu düşünerek, kural dışında, zamansız ve plansız çalışmalar, yapmasından kaynaklanmaktadır. İşletme ya da İnternet sitesi tanıtımlarında, bilinçli ve deneyimli kişileri bulmanız, büyük ölçüde zaman kazandırır. Zamansız, kritersiz, kavramsız ve plansız çalışmalardan kaçının.

Forum, iş dünyasının genelini desteklemek üzere hazırlandı.​


Sanayi ve ticaret konusunda hazırlanan forumdan, yararlanabilir veya destek alabilirsiniz. Siteye, ücretsiz üye olduktan sonra, yönetim ile iletişim kurmanız yeterlidir. Yöneticiye, BURADAN özel mesaj yazabilirsiniz. Türkiye'de, sadece işletmelere değil, reklam ve pazarlama ajanslarına, yazarlara, internet sitesi ya da e ticaret sitesi sahiplerine, web site tasarımcı ve Seo ajanslarına kadar, herkese büyük ölçüde destek olmayı planlıyoruz. Türkiye ekonomisinde, sağlıklı düzen elde edemeyen kavram, sektörlerdir. İşinizi, işletmenizi ya da web sitenizi geliştirme aşamalarında, iş geliştirme desteklerimizden yararlanın.

Hızına Yetişilmeyen Değişim ve Gelişimler​


İnsan yaşamında, aklınıza gelebilecek her şeyin, hızlı değişim göstererek geliştiğini unutmayın. Bu değişimleri göz önünde bulundurarak uzun vadeli bir planın yapılması gerekir. Siz, bugün birşeyi düşünürken ve düşündüğünü henüz uygulamaya koymadan bir değişiklik yaşamanız mümkündür. Siz değerli okuyucularımıza, bu konuda güzel bir örnek vermek isteriz. Mesela; Bu forum, alt yapısı ile birlikte 12 yılda hazırlandı. Burada, site altyapısından bahsetmiyoruz. Sadece, iş geliştirme planından söz ediyoruz. Bu yüzden, işinize plan yapmadan internet projesi hazırlamayı düşünmeyin.

İş yeri açmak, web sitesi kurmak veya işinizi İnternet'e taşımak, sözde çok kolaydır. Fakat, bu sayılanları gerçeğe dönüştürmek ve geliştirmek devasa boyutta bir kavramdır. Bu açıdan bakıldığında, devasa boyuttaki internet ağlarını tek başınıza yenmeniz mümkün değildir. Bunu, asla unutmayın.
 
Son düzenleme:

Gelişime ve Değişime Hazır Mısınız?

Tüm, konu ve detay için siz, buraya bakınız.

Forum istatistikleri

Konu
303
Mesaj
317
Üyeler
72
Son üye
ozanymk
Üst