Her Maske Sizi CORONITY Gibi Koruyamaz

Sonsuz, kullanım imkânı ve güçlü koruma ile dikkat çeken Coronity Akıllı Maske, COVID-19 ile mücadelede, en iyi aksesuarınız olacaktır. Coronity Akıllı Maske, hijyenden emin olamadığınız ortamlar için tasarlandı. Havanın, temiz olduğundan emin olamadığınız yerlerde bulunmak zorunda olduğunuzda, size sürekli sağlıklı ve güvenli hava sağlar. Toplu taşıma araçları, uzun süreli seyahat, toplu gösteriler, toplu insan barındıran iş yerleri ve kamu alanlarında koruyucudur.

Her maske sizi CORONITY gibi koruyamaz.


Yüksek riskli, virüs ve bakteri bulunan alanlarda dahi çok güvenlidir. Polenli, tozlu, partiküllü ortamlar tam ona göredir; marangoz atölyeleri, mermerciler, madenciler, tekstilciler, şantiye ortamları, kapalı ve insan yoğunluğunun çok olduğu alanlarda güvenle kullanılır. Özellikle Covid-19 sürecinde FDA, EMA ve Dünya Sağlık Örgütü'nün de önerdiği N95 standardındaki filtresi ile görünmez düşmanlara karşı koruma sağlar.

Hemen sipariş ederek, fırsatı kaçırmayın. Akıllı maskenizi, ön siparişle ve özel indirimli fiyatlarla hemen sipariş edin. Kendinizi ve sevdiklerinizi korurken, bu yeni moda trendinde yerinizi alın.

Web Site: https://www.coronity.com/
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye'de, Gelişim ve Değişime Hazır Mısınız?

Bugünün ülke şartlarında birçok konu hızlı bir şekilde değişim içine girdi. Bu değişim, birçok işletme açısından zorlu bir süreç olacaktır. Bu sürece hazır mısınız?

Forum istatistikleri

Konu
334
Mesaj
349
Üyeler
76
Son üye
07pixel
Üst