Değer
5.00 yıldız(lar)

Buraya Bakınız

Buraya Bakınız
Yönetici
Gündeme ait haberler, tarafsız ve doğru bir şekilde okuyucular ile buluşmaktadır. Gerçek verileri baz alarak, tarafsız habercilik ilkesine uygun çalışmaları sürdürmektedirler. Sosyal medya gazetesi görevini üstlenen site topluma yönelik, bütün konuları özgür bir şekilde okuyuculara yansıtmaktadır. Geniş kapsamlı yayıncılık imkanı ile dünyadan, öğrenmek istediklerinize yönelik, farklı kategoriler bulunmaktadır. Siteye giriş yaptıktan sonra, karşınıza gündem ile alakalı dünya, ekonomi, sağlık, yurttan, siyaset, bilim ve teknoloji, asayiş, kültür, sanat ve yaşam haberleri öne çıkmaktadır.

Doğru Haberin Kaynağı​


Topluma yönelik özgür habercilik sistemiyle gündemdekileri yansıtırken, topluma karşı olan sorumluluklarını ve gazetecilik ilkelerini göz önünde bulundurmaktadır. Dil, din, ırk, cinsiyet, mezhep fark etmeksizin, toplumda ki farklılıklara saygı duymaktadır. Toplumun, gündemde ki haberlerin çarptırılmaksızın, gerçek ve doğru yönüyle yansıtılmasını savunmaktadır. Gazetecilik etiğinden taviz oluşturmadan, basın özgürlüğünü sonuna kadar savunmaktadır. Sitede yayınlanan bilgiler, gündeme ait başlıkları içerir. Aynı zamanda, yurttan ve dünyadan son dakika haberlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

İçerik kategorisinde, dünyadan ve yurttan tüm son dakika haberlerine ulaşabilirsiniz. Tarafsız ve doğru haberlerin yansıtıldığı, gündeme dair son dakika bilgilerinin yer aldığı site, gereken önem ve özeni göstererek okuyucularının, güncel haberlere anında ulaşmasını hedeflemektedir. Siteden, konu başlıklarına yönelik son dakika haberlerine ulaşabileceğiniz gibi ilginç bulduğunuz ya da haber olarak gördüğünüz bilgileri, Haber İhbar seçeneğinde yer alan formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. Formu eksiksiz doldurmanız, konuyla ilgili size ulaşmaları konusunda site yetkililerine yardımcı olacaktır.
 
Site Adı
Haberseo Haber Portalı
Hakkında
Site, üye ve okuyucularına kolaylık açısından, servisler sunmaktadır. Bu servisler; yol durumu, hava durumu, eczaneler, namaz vakti, anketler ve lig fikstürü şeklindedir. Siteye giriş yaptıktan sonra Menü seçeneğine tıklayarak, içerik, servis ve kurumsal kategorilere ulaşabilirsiniz.
Web Site
https://www.haberso.com/
Son düzenleme:

Türkiye'de, Gelişim ve Değişime Hazır Mısınız?

Bugünün ülke şartlarında birçok konu hızlı bir şekilde değişim içine girdi. Bu değişim, birçok işletme açısından zorlu bir süreç olacaktır. Bu sürece hazır mısınız?

Forum istatistikleri

Konu
349
Mesaj
364
Üyeler
76
Son üye
07pixel
Üst