Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Doğalgaz Yetki Belgesi Nasıl Alınır?

Celoxy

Üye
Katılım
27 Aralık 2022
Mesajlar
64
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Konum
İstanbul
Doğalgaz yetki belgesi nasıl alınır uzun zamandır makine mühendisleri tarafından aranılan soruların başında gelmektedir. Doğalgaz yetki belgesi almak sanıldığı kadar zor değil!

Doğal gaz yetki belgesi almak için genellikle tek seferlik bir ödeme olan bir başvuru ücreti olabilir. Başvurunun işleme alınma süresi, başvuruların hacmine ve ilgili makamın etkinliğine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Doğal gaz yetki belgesi alındıktan sonra, sahibine doğal gazla ilgili yasal faaliyetlerde bulunabilme, devlet teşvik ve desteklerinden yararlanabilme, doğal gazla ilgili ihale ve sözleşmelere katılabilme gibi çeşitli avantajlar sağlayabilir.

Artun Belgelendirme yetki belgesi almak isteyen tüm makine mühendislerine 7/24 hizmet vermektedir.

Doğalgaz İç Tesisat Yetki Belgesi Ne İşe Yarar?
Doğal Gaz İç Tesisat Mühendis Yeterlilik Belgelendirme Programına katılarak yapılacak sınavda başarılı olmanız halinde yetki belgesine sahip olabilirsiniz. 4 yıl boyunca bu belgenin sağladığı haklardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca Doğal gaz tesisatı projelendirmelerini, hesaplamalarını ve uygulamalarını yapabilirsiniz.

Doğalgaz İç Tesisat Yetki Belgesi Nasıl Alınır?
Adaylar Artun Belgelendirme'ye direkt arayabilir ya da web sitesi üzerinden başvuru formunda talep edilen bilgileri doldurarak ıslak imzalı olarak ARTUN BELGELENDİRME'ye ulaştırır. Yeterlilik kapsamına göre belgenin verilebilmesi için;

• Başvurunun alınması ve değerlendirilmesi prosedürün de yazan şartları yerine getirmesi ve kabulü
• Ölçme ve değerlendirme sonuçlarının belgelendirme programına göre yeterli olması gerekir.

Aday bu adımlardan sonra ilk belgeyi almaya hak kazanır. Başarısız olunduğu takdirde adaya ilave 1 sınav hakkı daha verilir.

Doğalgaz Yetki Belgesi İçin Gerekli Evraklar
1. Nüfus cüzdanı fotokopisi.
2. Fotoğraf.
3. Sınav ücreti dekontu.
4. Makine Mühendisi Diploması

Artun Belgelendirmeden hizmet almak için hemen arayın.

0216 3984020
0216 3984021

 
Üst