desialarm

Yeni Üye
Desi alarm ve güvenlik sistemleri olarak izmirde ev iş yeri ve ofislerde hırsızdan ve kötü niyetli kişilerden korunma sistemleri konularında kalıcı ve uzun vadeli çözümler sunuyor, kamera sistemleri kayıt cihazları ve gece görüşlü sistemler ile güvenliğinizi sağlıyoruz. Sizinde bir sisteme ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir sorunlarınıza kalıcı çözümler bulabilirsiniz.

İzmir Alarm Kamera ve Güvenlik Sistemleri
Hırsızlık olaylarının özellikle büyük kentlerimizde artması üzerine; güvenlik sistemleri kullanım gereksinimi ortaya çıkmıştır. Güvenlik sistemi kurulması gerektiği konusunda ve ihtiyaç duyduğu kaliteli uygun fiyatlı ürün temin edecek bir firma bulmakta zorlanıyor.

Desi alarm olarak İzmir bölgesinde hırsıza karşı koruma sistemleri ihtiyaçlarına çözüm üreterek korunma sistemi alanlarında hizmet vermekteyiz. Son yıllarda yaşanan hırsızlık olaylarının artışı toplumu son derece tedirgin etmektedir.

HD Kamera Görüntüleme, Gece Görüş Görüntüleme ve Kayıt Cihazları
İşletmelerde üretimin denetim ve kontrolü, iç, dış ve çevre güvenliğinin sağlanması için kullanılan görüntüleme sistemleridir. Görüntüleme sistemleri (IP kameralar, kutu kameralar, dome kameralar vb.), dijital kayıt cihazları (DVR), görüntülerin izlenebilmesi için monitörlerden oluşabilmektedir.

Güvenlik kameralarından gelen dijital sinyaller, kayıt cihazı aracılığıyla kayıt altına alınabilmektedir. Dijital kayıt cihazları; kaydetme, geri izleme, network bağlantısı, görüntülerin dışa aktarımı için USB ara birimi ve DVD yazıcıya sahip olabilmektedir.

Kamera sistemlerine dahil edilebilecek uyumlu görüntüleme ve kayıt cihazları ürünleri ile kameralar işlevsel hale getirilebilmektedir. Kameralarda kullanılan lensler, uzak yerlerin izlenmesine kaliteyi arttırmanın yanında geniş bir alanı izleme imkanı da sunabilmektedir.

Kullanılan ürünlerde dahili ya da sonradan eklenebilecek mikrofon aracılığıyla görüntünün yanında ses kaydı da yapılabilmektedir. Bu işlevlerle birlikte görüntüleme ve kayıt sistemlerinin özellikleri değişiklik gösterdiğinden keşif ve projelendirme aşaması önem taşımaktadır. Keşif ve satış sürecinde, alarm ve kameralar hakkında bilgi sağlayabilmektedirler.

İzmir Alarm Kamera ve... https://www.desialarmizmir.com/
 

Forum istatistikleri

Konular
293
Mesajlar
306
Kullanıcılar
70
Son üye
Koray Kışlalı
Üst