Ne var ne yok?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bir Web Sitesi Forumda Nasıl Tanıtılmalıdır?

Buraya Bakınız

İş Geliştirme Uygulamaları
Yönetici
Katılım
6 Haziran 2019
Mesajlar
1,399
Tepkime puanı
124
Puanları
63
Konum
Türkiye
Web sitesi
www.burayabakiniz.com
Web sitesini etkili bir şekilde tanıtmanız için kurallarımız var. Bu kurallar dışında sitelerin tanıtımına izin vermiyoruz. Forumu çöplüğe çevirmek isteyen üyeler forumdan faydalanamazlar. Çünkü üyelerimizin ve forumdaki içeriğin kaliteli ve bilinçli olmasına özen gösteriyoruz. Bu bir yayıncının en önemli kriterlerinden biri olmalıdır. Web sitesi reklamları özenle hazırlanmalı ve sitenin amacı hakkında en doğru bilgiyi vermelidir. Bir reklam tekrarlayan cümleler ve laf kalabalığı içermemelidir.

Tanıtılacak web sitesi için iyi bir başlık seçin​

Seçilen başlık sitenin yayınlanmasına uygun bir isim veya slogan olabilir. Dikkat çekmesi için slogan kelimeleri özenle seçilerek oluşturulmalıdır. Bir reklamda en önemli unsur olan başlık ne çok uzun ne de çok kısa olmalıdır. Ayrıca başlık sitenin yayın amacına uygun olmalıdır.

Site reklamında kullanılacak metin nasıl hazırlanır?​

İlk paragrafta sitenin amaç ve hedeflerini belirten bir giriş yapılmalıdır. İkinci paragraf, genellemeler yapılarak ve güçlü metinler kullanılarak abartmadan en doğru şekilde anlatılmalıdır. Web sitesi tanıtım aşamasında, sitenizin kullanıcıya sağladığı avantajla ilgili önemli bilgiler vurgulanmalıdır. Bir sitenin reklamı, giriş, geliştirme ve sonuç bölümlerinden en az 350 kelimelik içerik, en az iki alt başlık ve üç bölümden oluşmalıdır. Bu plan dışında hazırlanan reklamlar arama motorları tarafından indekslenmez.

Pazarlama ile ilgili haber veya makale yazmak için Anadolu Pazarlama web sitesine başvurarak yazarlar ekibine katılabilirsiniz. Buradaki ekip, gelecek için kapsamlı bir araştırma ve hazırlık yaptı. Ayrıca kendinizi geliştirmeniz ve gerçek bir girişimci olmanız için benzersiz fırsatlar sunar.

Link dizini ile sitenizi besleyebilir, iş ağını güçlendirebilirsiniz.​

Web sitenizdeki tüm kategorileri veya içeriği tanıtmayı ve web sitesini iyileştirmeyi düşünüyorsanız, size weblink dizinini önerebiliriz. Sitenizin tüm içeriğini link dizininde en uygun kategorilerde kullanarak güçlü bir iş ağı oluşturabilirsiniz. Dünya metaverse'e doğru gidiyor. Bu açıdan bakıldığında çok daha mantıklı çalışmalar yapmamız gerekiyor. Buradaki tarif sadece benim için hazırlandı diyorsanız sizi profesyonel hizmet veren diğer projelerle tanıştırabiliriz. İletişime geçerek bilgi alınız.
 
Son düzenleme:
Üst