34 Ataşehir Motorlu Kurye

Ataşehir, ilçe sınırları içerisine ya da İstanbul geneline iletilmesi gereken, bir paketi alıcıya ulaştırır. Bu gönderi, motorlu kurye ile taşınmaktadır. Gönderi boyutu, taşınabilir ölçekte olmalıdır. İstanbul’da, artan talep üzerine kendini sürekli yenileyerek, sektörüne katkıda bulunmak için gerekli, tüm hazırlıkları yapmaktadır. Bizim görevimiz, her türlü evrak ve paketleri, güvenilir bir şekilde Ataşehir'den, istenilen konuma ulaştırmaktır.

Ataşehir Kurye Hizmetleri​


Kurye hizmetlerimiz ile teknolojiye ayak uydurmak, hızlı ve sorunsuz teslimat için sürekli farklı alternatifler üretiyor ve başarılı bir biçimde çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini, en üst düzeyde tutabilmek için sıra dışı hizmetler sunulmaktadır.

Ataşehir'de en çok aranan kuryeler arasındayız.


Ataşehir ekspres kurye, hizmet politikaları gereği, müşteri memnuniyeti esası geçerli olup güvenle faaliyet göstermektedir. Zaman kavramınının önemsenmesinden dolayı, teslimatlarda gecikme olmamasına hassasiyet gösterilmektedir. Sizin de, bir gönderiniz varsa bizimle iletişime geçmeniz halinde, zaman kaybetmeden yola çıkarak istenilen adrese ulaştırılır.

Ataşehir nereye bağlıdır, hangi ilin ilçesidir?


Ataşehir, Türkiye'nin kuzeybatısında Marmara Bölgesinde yer alan İstanbul ilinin, yaklaşık 409.000 nüfuslu ilçesidir ve İstanbul Anadolu yakasındadır. İstanbul'un, ilçelerinden kuzeybatıda Üsküdar, batıda Kadıköy, güneyde Maltepe, doğuda Sancaktepe ve kuzeyde Ümraniye ilçeleriyle komşudur. Ataşehir'in, il merkeziyle arasındaki mesafe ise yaklaşık olarak 26 kilometredir.
 
Site Adı:
Alo Kurye İstanbul
Web Site:
https://www.alokuryeistanbul.com/
Moderatör tarafında düzenlendi:

Gelişime ve Değişime Hazır Mısınız?

Tüm, konu ve detay için siz, buraya bakınız.

Forum istatistikleri

Konu
303
Mesaj
317
Üyeler
72
Son üye
ozanymk
Üst