Antalyada

Yeni Üye
Turizm ziyaret edilen ülke ve bölgenin ekonomisine büyük bir maddi katkı sağlar. Bu yüzden, turizmin başkenti Antalya'da, yaz son derece hareketli geçer. Antalya'da, turizm sektöründe ki birçok firma, yoğun turizm sezonunu kazançlı tamamlamak için yurt dışından gelen turisti en iyi ağırlar. Kente gelen turistin, memnun kalması açısından büyük emek ve çaba sarf edilir. Burada ki emek, daha çok turist gelmesi için önemlidir. Turizm iş rehberi, birçok işletmenin daha çok müşteriye ulaşmasını sağlar.

Turizm, birçok ülke için neden önemlidir?​

Turizm sektörü, bir ülkeye döviz girdisi sağlamasının yanı sıra, o ülkenin işsizlik sorununa da çözüm üreten önemli bir sektördür. Turizm, ödemeler dengesi açısından görünmeyen ihracat olarak nitelendirilir. Bu şekilde tanımlanmasının nedeni, turiste mal ve hizmet satarak döviz kazandırmasıdır. Antalya'da veya turizm sektöründe bir firma iseniz BURADAN kayıt oluşturun.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye'de, Gelişim ve Değişime Hazır Mısınız?

Bugünün ülke şartlarında birçok konu hızlı bir şekilde değişim içine girdi. Bu değişim, birçok işletme açısından zorlu bir süreç olacaktır. Bu sürece hazır mısınız?

Forum istatistikleri

Konu
349
Mesaj
364
Üyeler
76
Son üye
07pixel
Üst