resthit

Yeni Üye
Ankara antlaşması vize uzatma başvurusu, vize alındıktan 1 yıl sonra yapılan başvurudur. Ankara antlaşması ile İngiltere’de, 5 yıl daha kalma hakkı elde edilir. Ankara antlaşması vize başvurusu, İngiltere’de, bir işte aktif çalışmak veya iş kurmak için alınan oturum izni başvurusudur. Başvuru yapabilmek için iş fikirleri ve bu iş fikirlerini hayata geçirecek, meslek eğitimleri alınmış olması şarttır. Vize başvurusu ile İngiltere’de 1 yıl oturum izni alınabilir.

Ankara Antlaşması, Vize Başvuru Uzatması Ne Zaman Yapılır?


Vize dahilinde, İngiltere’de 1 yıl oturum izni alınır. Bu süre bitiminde, uzatma başvuru işlemleri yapılabilir. 1 yıl sonunda yapılacak, uzatma başvurusu ile 3 yıllık oturum izni alınabilir. Daha sonra ise süresiz oturum izni alınabilir. Süresiz, oturum izni 4. yılın sonunda alınabilir. İngiltere Vatandaşlığı başvuruları ise 5. yılın sonunda yapılabilir. Türk Vatandaşlığından çıkmadan, İngiltere Vatandaşlığı ile İngiltere’de yaşamaya devam edilebilir.

Ankara Antlaşması Başvurusu Şartları

  • Türk Vatandaşı Olmak
  • İş fikirleri ve bu fikirleri hayata geçirmeyi kanıtlayan evraklar sunmak
  • Yeterli, maddi güce sahip olmak
  • İngiltere’de yaşamak ve iş yapabilmek için yeterli İngilizce bilmek
  • Yapılacak olan iş ile ilgili mesleki eğitim almış olmak
  • İngiltere’de yaşayabilmek için yeterli maddi gücün olduğuna dair kanıtlı evraklar sunmak
Web Site: https://ankaraanlasmasi.co/
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye'de, Gelişim ve Değişime Hazır Mısınız?

Bugünün ülke şartlarında birçok konu hızlı bir şekilde değişim içine girdi. Bu değişim, birçok işletme açısından zorlu bir süreç olacaktır. Bu sürece hazır mısınız?

Forum istatistikleri

Konu
349
Mesaj
364
Üyeler
76
Son üye
07pixel
Üst