İstanbul'da, Vücudunuz İçin Güzellik Uygulamaları
Cilt güzelliğiniz, G5 masajı ile sağlıklı olur. İstanbul, Küçükçekmece de Beauty bakımlarıyla zihninizi, bedeninizi ve ruhunuzu canlandırın.
HydraFacial işlemi nedir? Hydrafacial, ölü cilt hücrelerini ve ciltteki fazla sebumu temizleyerek temizlemeye başlar. Hydrafacial işlemi daha sonra, gözenekleri tıkayan kir ve yağı kırmak için cilde salisilik ve glikolik asitlerin bir karışımı uygulanır. Hydrafacil uygulama alanları, genişlemiş ve tıkalı gözenek tedavisi, cilt tonu düzensizlikleri, siyah nokta problemi, yağlı ciltlerde sebum dengelemesi, sivilce tedavisi, leke tedavisi, cildin canlandırılması, ciltteki elastikiyetin arttırılması, ince çizgi ve derinleşmememiş kırışıklıkların tedavisi, cildin nemlendirilmesi ihtiyaçlarına cevap verebilen, hücre metabolizmasını canlandırır.
 
Hydrafacial’ın avantajları nelerdir? Düzenli takip edilen seansların sonunda cildin nemlendiği, yenilendiği, temizlendiği ve beslendiği rahatlıkla fark edilebilir. Cihazın, sahip olduğu soğutucu başlık çoğunlukla, sedasyon ve solüsyonlardan sonra gözenekler, küçültme etkisine sahiptir. HydraFacial İşlemi Oksijen sprey, yüksek konsatrasyonu ve oksijen molekülleri aracılığıyla cildin oksijen ihtiyacını sağayarak nefes almasını sağlar. Multi-Polar RF, radyofrekans ile cilt ve cilt altı dokularda ısı artışı sağlar ve kollajen lifleri yeniler.
 

Medya Bilgileri

Kategori
Web Galerisi
Ekleyen
Buraya Bakınız
Eklenme Tarihi
Görüntülenme Sayısı
66
Yorum Sayısı
2
Değerlendirme
5.00 yıldız(lar) 1 rating

Meta Verileri

Dosya adı
vucudunuz ve ruhunuz.jpg
Dosya Boyutu
39.8 KB
Boyutlar
1200px x 630px

Bu Medyayı Paylaşın

Üst