E Ticaret Sitesi Kurma
Buraya Bakınız

E Ticaret Sitesi Kurma

E-Ticaret, bir ürün ya da bir hizmeti, web site üzerinden çeşitli ödeme yöntemleri ile sipariş usulü alışveriş yapılmasını sağlar.
  • Beğen
Reactions: Burdur'da
E ticaret ne anlama gelir? E Ticaret, bir ürün ya da hizmet için, çeşitli ödeme yöntemleriyle bir internet sitesi üzerinden, ticaret yapmanızı veya sipariş vermenizi sağlayan bir çevrim içi alışveriş yöntemidir. Fiziki mağaza sahibi olan işletmeler için e-ticaret önemli bir satış kanalıdır.
 
E ticaret kavramları nelerdir? E ticaret (elektronik ticaret), elektronik ağ üzerinden, mal ve hizmet alınması, satılması veya verilerin iletilmesidir. Bu ticari işlemler, genel olarak işletmeden işletmeye (B2B), işletmeden tüketiciye (B2C), tüketiciden tüketiciye veya tüketiciden işletmeye olarak gerçekleşir. Bu konuda, dünyanın gerisinde kalmasakta, e ticaret alanında, halen kat edilmesi gereken uzun bir yol olduğu söylenebilir.
 
E-ticaret nasıl ortaya çıktı? Elektronik ticaret ya da kısaca e ticaret, İnternet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin elektronik ortamda yapılması başlamıştır. Mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin, bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır.
 

Medya Bilgileri

Kategori
Kütüphane
Album
E Ticaret Sitesi
Ekleyen
Buraya Bakınız
Eklenme Tarihi
Görüntülenme Sayısı
544
Yorum Sayısı
3
Değerlendirme
5.00 yıldız(lar) 1 rating

Meta Verileri

Dosya adı
e-ticaret-kurma.jpg
Dosya Boyutu
34.6 KB
Boyutlar
1200px x 630px

Bu Medyayı Paylaşın

Üst